Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zmarnować miejskie fundusze to jest przykład sterownia ruchem w Lublinie, . Tylko idiota potrafi zgadywać jaki jest czas świecenia poszczególnych świateł szczególnie kiedy policja wystawia mandaty za wjazd na żółtym świetle, ale to jest Lublin gdzie pojęcia płynnego ruchu na ulicach jest pojęciem nieznanym. Rzeczywiście dawniej na Kraśnickiej można było w miarę płynnie z prędkością 60-70 km/h przejechać , a obecnie jest to wróżba , ponieważ tablice są umieszczone pomiędzy skrzyżowaniami a nie na skrzyżowaniach gdzie byłby sygnalizowany czas świecenia szczególnie zielonego światła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Policji spadłaby korona z głowy, gdyby postawili na 1,5 godziny patrole w okolicach skrzyżowań Al. Krasnickiej z ulicami Zana i Głęboka? Notorycznie wjeżdżają ciecie jadące od strony Kraśnika na skrzyżowania nie mając możliwości zjazdu i blokują Zana/Wojciechowską i Głęboką/Nałęczowską. Za coś takiego to minimum 500 mandatu powinno być. Efektem są korki ciągnące się do Leclerca i do Wileńskiej.   Ludzie, jak widzicie że nie da się ze skrzyżowania zjechać, to po kija wjeżdżacie?
Po stokroć potwierdzam i popieram, identyczna sytuacja Racławickie/Legionowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pisałem to jakoś niedawno - niedziela godz. ok 20.30 wjeżdżam z Lipowej w Narutowicza w kierunku Nadystrzyckiej i tu stoję jak w korku około 16tej w normalny dzień, 5-6 zmian świateł do zjechania, cały pas od Piłsudskiego do Głębokiej zajęty. A Głęboka pusta i ma priorytet równy w długości świateł. Tak to wszystko uruchomili na szybko, że korków jest więcej niż było, i teraz są tam gdzie wcześniej nie było. Weź teraz przejedź przez taką ulicę z falą np. Szopena przez Krakowskie. Cały ten system praktycznie puszczono na żywioł aby tylko dokończyć projekt w tym roku bo kasa unijna przepadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowo ja się pytam gdzie jest w szycie korków Drogówka, która powinna na zakorkowanych skrzyżowaniach stać i wlepiać mandaty, tym którzy blokują przejazd z innych kierunków zostawiając skrzyżowanie. To są nagminne sytuacje które powiększają jeszcze korki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym miejscu nalezy tez wspomniec o mega korku od stadionu w kierunku trasy zielonej- stoją 3 pasy po 7-8 zmian, styuacja ma miejsce od kliku dni od godziny 7.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam inne obserwacje-jadąc Kraśnicką ok.godz.6-tej jak przejadę na zielonym przy Jana Pawła to jadąc ok.50km/h nie zatrzymuję się aż do skrzyżowania Sikorskiego/Solidarności.
Zgoda rano przejazd jest oki. ale po 16.00 powrót do Lublina to koszmar. Ostatnio w piątek będąc ok.16.10 w Konopnicy i zmuszony jechać Kraśnicką i Solidarności do domu na Felinie zawitałem 17.30. Teraz staram się skręcać w Konopnicy na Zemborzyce potem Głuska i M.Majdanka. Można też J.Pawła przebić się do Diamentowej, Dywizjonu 303 i M. Majdanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam inne obserwacje-jadąc Kraśnicką ok.godz.6-tej jak przejadę na zielonym przy Jana Pawła to jadąc ok.50km/h nie zatrzymuję się aż do skrzyżowania Sikorskiego/Solidarności.
Zgoda rano przejazd jest oki. ale po 16.00 powrót do Lublina to koszmar. Ostatnio w piątek będąc ok.16.10 w Konopnicy i zmuszony jechać Kraśnicką i Solidarności do domu na Felinie zawitałem 17.30. Teraz staram się skręcać w Konopnicy na Zemborzyce potem Głuska i M.Majdanka. Można też J.Pawła przebić się do Diamentowej, Dywizjonu 303 i M. Majdanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym miejscu nalezy tez wspomniec o mega korku od stadionu w kierunku trasy zielonej- stoją 3 pasy po 7-8 zmian, styuacja ma miejsce od kliku dni od godziny 7.
  I o wyjeździe wieczorem spod dworca. Od dworca do świateł korek, bo zielone krótkie, natomiast Lubelskiego Lipca pusta, ale zielone długie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czy wy potraficie czytać? ZIELONEJ FALI JESZCZE NIE MA, więc po co narzekacie? poczekajmy aż skończą dostrajać system i wtedy dopiero można opiniować nowy twór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czy wy potraficie czytać? ZIELONEJ FALI JESZCZE NIE MA, więc po co narzekacie? poczekajmy aż skończą dostrajać system i wtedy dopiero można opiniować nowy twór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak najlepsza zmiana to plac bychawski korek aż od nowego światu super ulepszenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super że jest nowa sygnalizacja, brawo ! Zielona fala na Racławickich, bardo dobrze ! I tak gówno zmieni bo jazda przez Sowińskiego od Racławickich do Głębokiej trwa w szczycie jakieś 20-30 minut. Kładki wyremontować nie można, tymczasowej sygnalizacji też się nie da, policja ruchem nie może tam kierować bo to im uwłacza zapewne. Nic się nie da. Przy zielonej fali na Racławickich Sowińskiego stanie na amen !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez kolei metropolitalnej nie da sie odblokowac Lublina.Transport kolejowy, nawet tylko po istniejacych szlakach przejąłby częśc ruchu samochodowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kraśnickiej zielona fala? jeszcze gorsze korki są jak wcześniej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zintegrowany system zarządzania KORKIEM ! Kraśnickie to masakra :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rekordem jest przejechanie z czechowa na lsm w szczycie - 1 godz. 7 minut
 
Rekordem jest przejechanie z czechowa na lsm w szczycie - 1 godz. 7 minut
wczoraj z tesco do ronda krwiodawcow w 45 minut. dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zana - trzy zmiany zielonego na wprost - zero przejeżdzających.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zwolennika kolei: odwieź dzieci do szkoły i przedszkola gdzieś w mieście koleją metropolitalną, a potem dojedź jeszcze nią do pracy w centrum. Człowieku, obudź się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur...a a spróbujcie sobie skręćić w Zana z Kraśnickiej Ja pier...e 5 osobówek i koniec, a korek do skrętu w lewo kończy się pod przystankiem na Nałęczowskiej Przecież to chyba jacyś niedouczeni ludzie projektowali. Zresztą po co sidzą ci goście w tym centrum?? chyba jako operatorzy mogliby wcisnąć gdzieś ENTER i wydłużyć trochę cykl tego światła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac Bychawski, wyjazd z Lubelskiego Lipca. Zielone na wprost świeci się 14 sekund, skręt w lewo w Piłsudskiego 5 sekund. Ktoś jeszcze się dziwi, że Lubelskiego Lipca stoi od stadionu albo jeszcze dalej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...